Светодиодные светилиники

060621
Сегодня
Вчера
Эта неделя
Прошлая неделя
Этот месяц
Прошлый месяц
Вся статистика
35
38
73
60174
787
2878
60621
Ваш IP: 54.81.220.239
Дата: 2019-07-23
Russian English French German Ukrainian

                                   Світлодіодні світильники

                                 на залізничних платформах

Нині в Україні нагальною необхідністю є максимальне заощадження енергоресурсів, що можна досягти шляхом використання якісних світлодіодів на об’єктах будь-якого призначення. Нещодавно такі світильники встановлено на пасажирській платформі станції «Видубичі» в Києві. Таким чином фахівці ДТГО «Південно-Західна залізниця» зробили ще один важливий крок для впро-важдження енергозберігаючих і природоохороних технологій

 

Транспортна галузь, зокрема «Укрзалізниця», є одним із потужних споживачів електроенергії. Водночас зростають і вимоги до якості світла, адже всі ми хочемо бачити яскраво освітленими не лише приміщення, а й вуличні майданчики та платформи. Приклад, як це можна гарно та ефек-тивно робити, подає компанія «Ліга-Лед», яка вже впровадила світлодіодні світильники на сотнях кілометрів вуличних і шляхових доріг у Херсонській області та в Криму.

 

Новий проект – енергоощадне освіт-лення пасажирських платформ – на за-мовлення ДТГО «Південно-Західна заліз-ниця» розроблявся спільними зусилями фахівців компанії «Ліга-Лед» із міста Генічеськ і київських підприємств «Елек-тро-проект» і «Сезар-Яро». Завдяки професійному досвіду начальника го-ловного управління електрифікації «Ук-рзалізниці» Віталія Максимчука вдало-ся знайти найбільш оптимальний варіант розподілення світлового потоку на всьо-му просторі об’єкту.

Тепер пасажирська платформа станції «Видубичі» в Києві у вечірні та нічні години наче розквітає півсотнею яскравих лампо-чок у плафонах, виготовлених за розроб-ками фахівців компанії «Ельф» у вигляді помаранчевих соняшникових голівок.

 

Ідея створення такого барвистого дизайну пов’язна з українськими тради-ціями, адже залізничні платформи першими зустрічають пасажирів. І всім, осо-бливо зарубіжним гостям, уже з перших хвилин буде приємно відчути, що вони приїхали на гостинну українську землю. Соняхи з давніх-давен уособлюють щи-рість і щедрість нашого народу, – розповів начальник служби електропостачання ДТГО «Південно-Західна залізниця» Юрій Мовчан.

Таким чином, колектив компанії «Електро-проект», який упродовж тривалого часу очолює Дмитро Сичов, успішно реалізував цю ідею, одягнувши світильники в плафони-соняхи.

Самі ж світильники-світодіоди, над створенням яких наполегливо працюють фахівці компанії «Ліга-Лед», не лише максимально заощаджують енергоносії, а є чудовим прикладом продукції для імпортозаміщення, до широкого виробни-цтво якої в нашій країні все частіше закликають урядові рішення.

 

Високий рівень експлуатаційних ха-рактеристик світильників, оригінальних за інженерними та дизайнерськими рішеннями, поєднується з високою якістю проектних і монтажних робіт. Саме їх виконувало товариство «Сен-зар-Яро», відоме не лише в Україні, а й в інших країнах, своїми новатор-ськими високотехнологічними ідеями та розробками.

 

Державне територіально-галузеве об’єднання «Південно-Західна залізниця» обрало стратегічний напрям на впровадження енергозберігаючих рішень у будівництві та реконструкції об’єктів. Світлодіодне освітлення комплексновирішує чимало важливих проблем. Світильники не містять шкідливих речовин і не потребують спеціальної утилізації. На працівників не діє мерехтіння, вони менше втомлюються, від-так полегшується виконання робіт. Завдяки без-відмовній роботі світильників упродовж 20 ро-ків значно зменшуються експлуатаційні витрати, удвічі-втричі знижується споживання енергоресурсів, а також вивільняються енергоресурси та спрямовуються на інші виробничі потреби.

 

Світодіодні світильники-соняхи не лише максимально заощаджують енергоносії, але й стають оригінальнимсимволом гостинної української землі.

   

Директор компанії «Електро-проект» Дмитро Сичов і президент  компанії «Ліга Лед» Олександр Загуляєв на платформі

     «Ліга Лед» – одна з не багатьох компаній в Україні, яка реалізує проекти освітлення з використанням надпотужних світлодіодних світильників власного виробництва. Дбаючи про екологічну чистоту своєї продукції, підприємство не використовує ртуті та ін- ших шкідливих речовин у їх виготовленні. Завдяки професійному підходу до своєї справи «Ліга Лед» динамічно розвивається, розширюючи ринки збуту в Україні, країнах Європи та Ближнього Сходу. Нині компанія бере активну участь у державній програмі енергозбереження та енергоефективності.

Світлими вулицями у світле майбутнє

     Перехід на енергоефективне світлодіодне освітлення потребує значних початкових вкладень, тому не всі охоче долучаються до цього процесу. Досвід роботи компанії дає змогу добирати оптимальні економічні рішення для ощадливого споживання електроенергії та захисту довкілля: світильники промислового призначення і для місцевого підсвічування об’єктів, освітлювальну апаратуру для дизайнерських проектів і проведення масових заходів, а також прожектори для освітлення великих територій.

     Для роботи з невеликими об’єктами використовується програмне забезпечення DIALux 4.5 Light, яке дає змогу підприємству власними силами виконувати розрахунки систем освітлення. Якість послуг контролюється на всіх етапах – від отримання технічного завдання до підписання акту виконаних робіт. На продукцію компанія дає гарантію до п’яти років.

     Нещодавно «Ліга Лед» розпочала новий проект «Світла країна – світле майбутнє!», який передбачає реалізацію численних робочих планів вуличного освітлення.

     За останні кілька років освітлено понад 20 км вулиць у населених пунктах Херсонської області, влаштовано сучасні щоглові освітлювальні пристроїв біля торговельних, промислових і комунальних об’єктів та інше. Окрім терміну експлуатації таких світильників (більш ніж 4 роки), усіх замовників вражає відчутний економічний ефект: порівняно з традиційними, світлодіодні пристрої сприяють значному заощадженню коштів.

     Серед успішних проектів – вулиця Леніна завдовжки 1 км у смт. Новотроїцькому Херсонської області, де замінено лампи розжарювання потужністю 500 Вт на 35 світлодіодних світильників потужністю 50 Вт (СК-04-50) із загальним споживанням електроенергії 1,75 кВт/год. Із використанням багатотарифного лічильника плата за спожиту електроенергію цієї вулиці становить всього 1 гривню за ніч. Окрім того, встановлено «літальну тарілку» – 26 прожекторів (СК-01-20) заввишки 12 м, які освітлюють приватну територію площею 4 га та споживають усього 650 Вт, що знижує використання електроенергії у 8 разів.

     У с. Щасливцеве Генічеського району освітлено чотирикілометрову вулицю Набережна і двокілометрову вулицю Морська, де встановлено понад 36 енергоефективних світлодіодних світильників (СК-02-60) загальною потужністю 1,9 кВт/год.

Green Red Blue

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.